ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

ArCon 14 Small Business CZArCon Small Business je určen pro návrhy interiérů a projekty menších projekčních kanceláří. Novinky a rozšíření funkcí této verze vám zajistí efektivní realizaci všech vašich záměrů. Přechod na verzi Profesionál lze uskutečnit za rozdíl ceny.

Invence | Originalita | PrezentaceArCon Small Business pracuje v prostorovém (design mód) a půdorysném zobrazení (konstrukční mód). Poskytuje funkce pro efektivní tvorbu půdorysu za pomocí přesného numerického zadávání stěn, nebo průvodcem vytváření prostorů. Jako podklad pro vytváření dispozic lze využít podklady v CAD formátech.

Vkládání oken a dveří je podpořeno řadou funkcí. Nabídka otvorů je modifikovatelná parametrickými dialogy. Výběr a uchopování grafických elementů poskytuje široké možnosti, jak editovat vytvořenou dispozici. Stavební konstrukce jako střecha, vikýř, balkón a tvar terénu se vytvářejí za pomocí parametrů v přehledných dialozích.

Součástí dodávky je databanka 3D objektů a textur pro komplexní návrhy, včetně barevného, povrchového a materiálového ztvárnění. Vizuální vlastnosti povrchů lze technikou „pipety“ přenášet na další objekty a konstrukce. Výstupy ve formě architektonického zobrazení půdorysu a řezu jsou podpořeny vizualizací a animací prostoru.

Existující rozšíření ArConu pro oblast interiérů - aec-creativePro ArCon jsou k dispozici specializovaná makra Kuchyň, Tiler, Cabinet, Caminus, Soupiska pro vybavení, kuchyní, koupelen, bytů, kanceláří, tvorbu vestavěných skříní, kachlových a krbových kamen.


aec-creative - Kuchyň aec-creative - Tiler aec-creative - Tiler aec-creative - Cabinet
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů